Nasi partnerzy, czyli firmy które polecamy

W życiu przyjaźnie i dobre znajomości są niesamowicie ważne. Tak samo w biznesie dobrze jest znać wartościowe osoby oraz innych znakomitych przedsiębiorców. Okna na świat znają wiele takich przedsiębiorców, których chcemy przedstawić poniżej i puścić wiedzę o nich w świat.


Doradca finansowy Dariusz Pawłowski, to profesjonalny, starszy doradca finansowy, który oferuje swoim klientom porady bankowe, dzięki którym będą mogli Państwo, bez obaw otworzyć lub rozwijać swoją działalność gospodarczą. Doradca Finansowy proponuje trafne i sprawdzone rozwiązania zarówno dla osób planujących otworzenie własnego biznesu jak i działających już podmiotów gospodarczych

Centrum stomatologiczne Medicus Stomatologia zostało stworzone z myślą o Pacjentach pragnących w komfortowych warunkach oraz stosunkowo krótkim czasie uzyskać piękny uśmiech. Od chwili założenia – co miało miejsce 2000 roku – firmą kieruje specjalista stomatologii ogólnej Ewa Abramowicz, będąca jednocześnie właścicielem. Od początku priorytetem było uczynienie z kliniki MEDICUS wiodącego ośrodka w regionie. Nasze sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim zespołowi wysoko cenionych specjalistów oferujących interdyscyplinarne leczenie z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej.

Abramowicz Clinic, to nowoczesna klinika specjalizująca się w zabiegach medycyny estetycznej i Anti-Aging. Posiadają ogromne doświadczenie w pielęgnacji, profilaktyce oraz leczeniu skóry. Kierują się filozofią holistycznego podejścia do pacjenta, a także indywidualnej oraz wnikliwej analizie jego potrzeb. Są dynamicznie rozwijającą się kliniką zaopatrzoną w światowej klasy technologię, pozwalającą na na wykonywanie kompleksowych zabiegów. W innowacyjne rozwiązania zaopatrują się na krajowych oraz międzynarodowych kongresach, które pozwalają im poszerzać swoją ofertę o najnowocześniejsze metody leczenia.

Move Akademia, to profesjonalna szkoła pływania w Krakowie, w której można zdobyć pierwsze pływackie szlify, a także doskonalić technikę pływania na dalszych etapach pływackiego wtajemniczenia. Ekipa prowadzi również treningi przygotowujące do triathlonu.

Koreański Sekret to jedna z największych platform umożliwiająca wygodne zamówienie koreańskich kosmetyków. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi koreańskimi partnerami, oferujemy największy wybór oryginalnych koreańskich kosmetyków w najniższych cenach i zawsze z darmową wysyłką.

Colorad oferuje kolorowe legginsy oraz odzież sportową dla wszystkich aktywnych kobiet. Jeżeli lubisz kolorową odzież, cieszysz się życie, a sport to Twoje drugie ja, to jest miejsce idealne dla Ciebie.

Pakerszop, to legendarny już sklep z odżywkami nie tylko dla zawodowych sportowców. Znajdzie w nim coś dla siebie każdy miłośnik aktywności sportowej, nie tylko tej związanej z siłownią oraz budową sylwetki.

Cat Paw, to sklep z srebrną biżuterią dla prawdziwych miłośników kotów i nie tylko. Przeznaczają aż 50% zysku na schroniska oraz potrzebujące zwierzęta. Kupując u nich również powodujesz, że świat staje się lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *